Drzwi tarasowe2018-08-09T11:54:15+00:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST nie podlegają żadnych ograniczeniom architektonicznym. Uzupełnione w duże przeszklenia, z bezpiecznymi progami i wygodnym systemem otwierania oraz zamykania zdobywają uznanie naszych Klientów.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to produkty trwałe, oryginalne i wygodne w korzystaniu. Na ich korzyść przemawiają duże przeszklenia, jak i szerokie wyjścia doskonale wykorzystujące dostępną przestrzeń. Które drzwi tarasowe do Twojego domu? Przygotowaliśmy cztery ich rodzaje, tak różnorodne, że wybór odpowiednich zajmie tylko chwilę i na pewno okaże się satysfakcjonujący.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium świetnie czują się w domach o dużej przestrzeni. To w nich najszerzej rozwijają swoje skrzydła, oferując wyjście osiągające nawet do 6,5 m szerokości. To rozmiar, który pozwoli na wygodne i ekskluzywne wyjście zarówno na taras, jak i do ogrodu. Przy tym drzwi tarasowe HST Premium są bardzo łatwe w obsłudze, bo zamontowany w nich, zaawansowany system uchylno-przesuwny wymaga niewielkiego nakładu sił, co potęgują również umiejscowione w nich okucia. Piękno całości potęgują duże przeszklenia przenoszące piękno ogrodu wraz z naturalnym światłem wprost do wnętrza domu. Drzwi tarasowe HST Premium doskonale skomponują się z każdym rodzajem okien OKNOPLAST oferując idealny zestaw wyjściowy i okienny.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Jesteś właścicielem domku jednorodzinnego i szukasz drzwi, które umożliwią Ci wygodne i ładne wyjście na ukochany taras lub do kwiecistego ogrodu? Drzwi tarasowe HST do Twoich usług. To właśnie w ich przypadku stworzyliśmy konstrukcję umożliwiającą osiągnięcie wyjścia w ekstremalnym punkcie wynoszący aż 2,9 m. Czy to dużo? W sam raz do pomieszczenia o średniej wielkości przestrzeni. Cenisz sobie wygodę użytkowania i łatwość obsługi? W takim razie drzwi tarasowe HST tym bardziej przypadną Ci do gustu, bo ich działanie oparte jest na nowoczesnym systemie, który wymaga jeszcze mniejszego nakładu sił niż ma się to w przypadku standardowych drzwi tarasowych. Tę wygodę potęgują wytrzymałe okucia i klamka o wyprofilowanym uchwycie, a także udoskonalone progi, dzięki którym ryzyko potknięcia spada do minimum. Co więcej, drzwi tarasowe HST doskonale komponują się z oknami Koncept, tworząc komplet uniwersalny i niezwykle funkcjonalny.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z to ulubieńcy właścicieli małych domków jednorodzinnych i mieszkań z balkonami. Dlaczego? – spytasz. To zasługa przede wszystkim budowy oferującej wyjście o szerokości 1,6 m, które sprawdza się tak samo skutecznie, jako wyjście na niewielki taras lub na balkon. Wpływ na ogólną wysoką jakość drzwi tarasowych PSK i PSK-Z ma również sposób, w jaki się je obsługuje – uchylając lub przesuwając duże skrzydła przy stosunkowo niewielkim nakładzie sił. Nowoczesne okucia, które zamontowaliśmy w PSK i PSK-Z sprawiają, że korzystanie z nich jest tak samo łatwe i przyjemne przez długie lata, a smukła rama o innowacyjnym kształcie nadaje wnętrzom i całemu domowi piękno, które nie przemija, bez względu na czas. PSK i PSK-Z to również duża powierzchnia szyb, dzięki której nawet najbardziej ciemny salon nabierze świeżości i jasności, optycznie zwiększając obecny metraż.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Jeśli w przypadku wyposażenia domu zależy Ci na pięknym designie i innowacyjności, Twoje oczy powinny skierować się w stronę drzwi tarasowych PSK Atrium. To element, który w sposób bezpośredni wpłynie na jakość aranżacji wewnątrz i stylu na zewnątrz domu oczywiście ją zwiększając i nadając niepowtarzalnego charakteru. Sukces drzwi tarasowych PSK Atrium leży już po stronie samej konstrukcji, która zachwyca swoją smukłością i elegancją i w której umieściliśmy duże przeszklenia oparte na najwyższej klasy szkle – odpornym na uszkodzenia, przepuszczającym większą ilość światła i redukującym hałas dobiegający z zewnątrz. W PSK Atrium znajdziesz również rozwinięcie parametru izolacyjności cieplnej, o którym decydują uszczelnienia i dodatkowe okucia. To drzwi tarasowe, które zadbają o ciepło w Twoim domu również podczas najbardziej chłodnych, zimowych dni. Wygodę ich użytkowania zauważysz nie tylko w zaawansowanym systemie uchylnym, ale także dodatkach takich jak dopasowane klamki i bezpieczne progi.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu