Okna2018-08-09T11:58:06+00:00

Okna

W oknach OKNOPLAST zawarliśmy wszystko, o czym właściciel okien może marzyć – szczelność, trwałość, wygodę i piękny wygląd.

OKNA

Szczelność okien zadba o ciepło we wnętrzu Twojego domu, trwałość sprawi, że posłużą Ci przez wiele lat, a przy tym będą niezwykle wygodne w użytkowaniu i wzmocnią piękno zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części domu. Dla większego komfortu zakupów okna OKNOPLAST podzieliliśmy na cztery rodzaje. Każdy z nich niezwykle wyrazisty i odpowiadający na inne potrzeby.

Okno PIXEL

Znudzenie aranżacją domu nie powinno wchodzić w grę. Przed tym uchronią Cię okna Pixel, które w dziedzinie designu i wnętrzarskiego szyku nie mają sobie równych. Ich oryginalny, bo pozbawiony typowych zaokrągleń profil nada Twojemu domowy wyrazistości, a osadzona w nim znacznie większa powierzchnia szyb nada nawet najciemniejszemu pomieszczeniu atrakcyjnej jasności i świeżości. Na korzyść okien Pixel przemawia również mnogość kolorów, jakie można dopasować do skrzydeł i w ten sposób sprawić, że będą w całości współgrać z aranżacją tworzącą wnętrze Twojego domu. Okna Pixel to odzwierciedlenie nowoczesnych, światowych trendów i umiejscowienie ich w polskich realiach, dzięki czemu stolarka ta sprawdza się tak samo dobrze w tradycyjnym domu, jak i budownictwie opartym na pasywnych, energooszczędnych rozwiązaniach architektonicznych..

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Wnętrza ciemne to wnętrza nieatrakcyjne. Rozwiązanie tego problemu istnieje tylko jedno – nowe okna skupione przede wszystkim na dostarczaniu większej ilości światła do domu. Takie są właśnie okna Prolux, w produkcji których stworzyliśmy konstrukcję opartą na smukłym, delikatnym w swojej estetyce i eleganckim profilu okiennym. Jednak nie to decyduje o ich sukcesie w największym stopniu. Zaletą o największym rozmiarze są bardzo duże przeszklenia, wykonane z wysokiej jakości szkła, które zapewniają wnętrzom domu atrakcyjną dawkę światła, rozjaśniając nawet najciemniejszy kąt. Design i wygoda okien Prolux wyrażona jest również w mniejszych elementach – dostosowanej do dłoni klamce, umieszczonej na symetrycznym słupku ruchomym. Okna Prolux to oryginalność łączona z funkcjonalnością, która zachwyca nawet najbardziej wymagających Klientów.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Na ilość i zachowanie ciepła we wnętrzu domu wpływają w największym stopniu okna Winergetic Premium. To w nich rozkochują się Klienci, dla których najważniejszym pozostaje czynnik izolacyjności termicznej. Wszystko to z powodu niezwykle trwałej, udoskonalonej budowy, której główną cechą jest szczelność. To parametr współtworzony również przez dodatkowe, nowoczesne uszczelnienia typu EDMG, które sprawiają, że ciepło pozostaje we wnętrzu domu, nawet w najbardziej chłodne, zimowe dni. W ogólnej wartości cieplnej okien Winergetic Premium co nieco do powiedzenia ma także grubszy, dopracowany pakiet szybowy. Rosnące rachunki za ogrzewanie? Z oknami Winergetic Premium odchodzą w zapomnienie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Marzeniem każdego są okna odporne na włamania. Powinieneś jednak wiedzieć, że 100-procentowa ochrona w tym zakresie nie istnieje. Możemy jednak zaoferować okna, które w znaczącym stopniu utrudnią działanie włamywaczowi – okna Winergetic Premium Passive. To przykład produktu o najwyższej trwałości wynikającej nie tylko z zastosowania odpowiedniego materiału, ale również przemyślanego, autorskiego projektu, na którym się oparliśmy. Co nieco do powiedzenia ma także grubszy, trzykomorowy pakiet szybowy stworzony na bazie odpornego szkła oraz nowoczesne akcesoria, takie jak wysokiej jakości okucia potęgujące równocześnie bezpieczeństwo domu i jego wartość cieplną. „Passive” to nieodłączny element tych okien. Dlaczego? Bo Winergetic Premium Passive sprawdzają się tak samo dobrze w zabudowaniu tradycyjnym, jak i tym opartym na budownictwie pasywnym.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to ulubieniec Klientów ceniących sobie uniwersalne i minimalistyczne elementy domu. Dlaczego uniwersalne? Bo okna Koncept są tym produktem, który łączy w sobie cechy z każdego powyższego rodzaju na poziomie optymalnym. Możesz być więc pewien, że po zakupie okien Koncept Twój dom utrzyma stałą wartość cieplną, zyska odpowiednią dawkę naturalnego światła i stanie się wyzwaniem zarówno dla potencjalnych włamywaczy, jak i niekorzystnych efektów pogodowych. To jednak nie wszystko. Musisz wiedzieć, że okna Koncept są elementem skandynawskiego, minimalistycznego stylu w każdym wnętrzu. Skutecznie je rozjaśniają i nadają charakteru. Co więcej, doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, dzięki czemu oferują Klientom gotowy, nowoczesny zestaw wyjściowy i okienny.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu