ALUMINIUM2022-06-23T10:27:39+00:00

Aluminium

W naszej ofercie znajdą Państwo okna aluminiowe, drzwi tarasowe aluminiowe oraz drzwi zewnętrzne.

ALUMINIUM

Wyprzedzając rynek firma poszukuje i wdraża najnowocześniejsze technologie w zakresie szklenia, okuć i estetyki konstrukcji. Bogactwo kolorów, smukłość linii i wytrzymałe konstrukcje dają z kolei nieograniczone wręcz pole do popisu architektom. Aluminiowe konstrukcje okienne i szklane elewacje wykonywane w firmie ALUHAUS są efektownym rozwiązaniem architektonicznym, sprawdzającym się przede wszystkim w nowoczesnych domach i rezydencjach. Firma ALUHAUS oferuje wszystkie dostępne rozwiązania – począwszy od typowych okien i drzwi, poprzez okna kolankowe i połaciowe, a skończywszy na wielkogabarytowych konstrukcjach HST, fasadach słupowo-ryglowych i strukturalnych czy łamaczach światła. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują staranne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji oraz zapewnienie wsparcia merytorycznego dla ekip montażowych

Okna aluminiowe

Doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodny z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe

rzwi tarasowe dostępne w naszej ofercie to nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązanie. Będą świetnie wyglądać w każdym domu, a dodatkowo dadzą Ci najwyższe poczucie bezpieczeństwa! Zastosowanie dużych przeszkleń wniesie do pomieszczeń więcej światła o każdej porze roku. W naszych salonach znajdziesz różnorodne modele drzwi tarasowych, które dostępne są również w wielu rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojego wnętrza. Funkcjonalnie i komfortowo wypełnią przestrzeń pomiędzy Twoim domem, a tarasem – całość przełoży się na jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd budynku. Dobrym przykładem mogą być drzwi tarasowe przesuwane, ponieważ nie wymagają dodatkowego miejsca na zbędne otwieranie, a duże przeszklenia oświetlą Twoje wnętrza naturalnym blaskiem. Jeśli szukasz wyjątkowych modeli, to zapraszamy do przejrzenia oferty – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji >>

Drzwi zewnętrzne

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu