Drzwi tarasowe2022-06-23T10:16:51+02:00

Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe OKNOPLAST nie podlegają żadnych ograniczeniom architektonicznym. Uzupełnione w duże przeszklenia, z bezpiecznymi progami i wygodnym systemem otwierania oraz zamykania zdobywają uznanie naszych Klientów.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to produkty trwałe, oryginalne i wygodne w korzystaniu. Na ich korzyść przemawiają duże przeszklenia, jak i szerokie wyjścia doskonale wykorzystujące dostępną przestrzeń. Które drzwi tarasowe do Twojego domu? Przygotowaliśmy cztery ich rodzaje, tak różnorodne, że wybór odpowiednich zajmie tylko chwilę i na pewno okaże się satysfakcjonujący.

Drzwi tarasowe HST Premium

Doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodny z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST motion

Drzwi tarasowe przesuwne odznaczające się wizualną lekkością konstrukcji, możliwością tworzenia dużych, stabilnych przeszkleń i bardzo dobrą termoizolacyjnością. Nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort obsługi, większe bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe SLIDE

Drzwi tarasowe przesuwne, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania. Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu