Okna2022-06-21T09:17:28+02:00

Okna

W oknach OKNOPLAST zawarliśmy wszystko, o czym właściciel okien może marzyć – szczelność, trwałość, wygodę i piękny wygląd.

OKNA

Szczelność okien zadba o ciepło we wnętrzu Twojego domu, trwałość sprawi, że posłużą Ci przez wiele lat, a przy tym będą niezwykle wygodne w użytkowaniu i wzmocnią piękno zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części domu. Dla większego komfortu zakupów okna OKNOPLAST podzieliliśmy na cztery rodzaje. Każdy z nich niezwykle wyrazisty i odpowiadający na inne potrzeby.

Okno PRISMATIC

Autorski, smuklejszy, bardziej elegancki profil. Większa powierzchnia szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili, pozwala na mniejsze zużycie energii na ogrzanie pomieszczenia dzięki większej ilości ciepła wpadającego przez szybę.

Nowoczesne okno, które w swojej smukłej formie, wysokiej funkcjonalności i zaawansowanych technologiach, oferuje użytkowaniom perspektywę wielu korzyści. PRISMATIC to produkt najwyższej jakości zapewniający więcej ciepła, wyjątkowy design i wysokie właściwości ekologiczne. Autorski system to optymalny wybór dla wymagających technicznie i doceniających wizualnie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Na ilość i zachowanie ciepła we wnętrzu domu wpływają w największym stopniu okna Winergetic Premium. To w nich rozkochują się Klienci, dla których najważniejszym pozostaje czynnik izolacyjności termicznej. Wszystko to z powodu niezwykle trwałej, udoskonalonej budowy, której główną cechą jest szczelność. To parametr współtworzony również przez dodatkowe, nowoczesne uszczelnienia typu EDMG, które sprawiają, że ciepło pozostaje we wnętrzu domu, nawet w najbardziej chłodne, zimowe dni. W ogólnej wartości cieplnej okien Winergetic Premium co nieco do powiedzenia ma także grubszy, dopracowany pakiet szybowy. Rosnące rachunki za ogrzewanie? Z oknami Winergetic Premium odchodzą w zapomnienie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Marzeniem każdego są okna odporne na włamania. Powinieneś jednak wiedzieć, że 100-procentowa ochrona w tym zakresie nie istnieje. Możemy jednak zaoferować okna, które w znaczącym stopniu utrudnią działanie włamywaczowi – okna Winergetic Premium Passive. To przykład produktu o najwyższej trwałości wynikającej nie tylko z zastosowania odpowiedniego materiału, ale również przemyślanego, autorskiego projektu, na którym się oparliśmy. Co nieco do powiedzenia ma także grubszy, trzykomorowy pakiet szybowy stworzony na bazie odpornego szkła oraz nowoczesne akcesoria, takie jak wysokiej jakości okucia potęgujące równocześnie bezpieczeństwo domu i jego wartość cieplną. „Passive” to nieodłączny element tych okien. Dlaczego? Bo Winergetic Premium Passive sprawdzają się tak samo dobrze w zabudowaniu tradycyjnym, jak i tym opartym na budownictwie pasywnym.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to ulubieniec Klientów ceniących sobie uniwersalne i minimalistyczne elementy domu. Dlaczego uniwersalne? Bo okna Koncept są tym produktem, który łączy w sobie cechy z każdego powyższego rodzaju na poziomie optymalnym. Możesz być więc pewien, że po zakupie okien Koncept Twój dom utrzyma stałą wartość cieplną, zyska odpowiednią dawkę naturalnego światła i stanie się wyzwaniem zarówno dla potencjalnych włamywaczy, jak i niekorzystnych efektów pogodowych. To jednak nie wszystko. Musisz wiedzieć, że okna Koncept są elementem skandynawskiego, minimalistycznego stylu w każdym wnętrzu. Skutecznie je rozjaśniają i nadają charakteru. Co więcej, doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, dzięki czemu oferują Klientom gotowy, nowoczesny zestaw wyjściowy i okienny.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu